Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Dnia 10 Maja 2019 r. odbył się w naszej szkole piknik integracyjny dla uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej i gimnazjum oraz młodzieży z Budowlanki. Organizację pikniku umożliwiły nam ZAKŁADY MIĘSNE PEKLIMAR Sp. zoo, które przekazały na ten cel pyszne kiełbaski i kaszanki. Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Cieszymy się ,że tego dnia odwiedziło nas tak wielu uczniów ze szkół mławskich i powiatu mławskiego. Mieli oni możliwość nie tylko posilić się w towarzystwie uczniów Budowlanki, kiełbaską lub kaszanką z grilla ale również jeszcze raz pospacerować po budynku szkolnym i zapoznać się z nasza ofertą edukacyjną.

Więcej informacji na temat nasze akcji promującej szkołę można znaleźć:

Codziennik mławski