Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019     W tym roku wyjątkowo w środę, 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz młodzież Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie zebrali się w szkolnej hali sportowej o godzinie 9.00.

     W uroczystości wzięli udział również zaproszeni goście: Anna Cicholska - poseł na Sejm RP, Jerzy Rakowski - starosta mławski, Bożena Tomkiel - Dyrektor Wydziału Edukacji i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Mławie oraz przewodnicząca Rady Rodziców Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie – Bożena Rzemieniewska. Dyrektor szkoły Urszula Makowska, zabierając głos, powitała wszystkich zgromadzonych i podziękowała za udaną współpracę w szczególnie trudnym roku dla edukacji.

Gratulowała sukcesów w nauce wyróżnionym uczniom, wręczając im nagrody. Głos zabrał również starosta Jerzy Rakowski, który w swoim wystąpieniu podkreślił walory edukacyjne naszej szkoły jako placówki kształcącej fachowców. Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 było też istotnym wydarzeniem z życia uczniów klasy III monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie ze względu na ukończenie przez nich trzyletniej nauki w Zasadniczej Szkole Zawodowej. Wszystkich zebranych pożegnano słowami piosenki „Szczęśliwej drogi, już czas…” w wykonaniu Mariusza Kurka- absolwenta naszej szkoły, przy akompaniamencie gitarowym ks. Marcina Niesłuchowskiego oraz Michała Merchla – ucznia klasy I Technikum Informatycznego.

     Po zakończeniu uroczystości, która została przygotowana przez nauczycielki języków obcych Jolantę Hermanowską-Hausman, Jolantę Najsznerską i Annę Tupacz, młodzież i wychowawcy udali się na spotkania w klasach.

Serdecznie zapraszamy !