Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

      XV Kampania Białych SercW dniach 12-25.10.2019 odbywała się XV Kampania Białych Serc – jest to europejski protest przeciwko narkotykom i przemocy. Zespół Szkół Nr1 w Mławie, jak co roku wziął udział w tej akcji. Na szkolnym korytarzu, zostało umieszczone białe serce, wykonane przez uczniów szkoły. W każdej klasie w oknie zostały powieszone białe serduszka. 21 października psycholog szkolny poprowadził zajęcia z klasą I TI b ,którego tematem przewodnim były samobójstwa wśród dzieci i młodzieży: „Zanim to się stanie”. Ostatnim punktem kampanii był marsz Białych Serc ulicami Mławy.