Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Sortownia odpadów      Zadaniem szkoły kształcącej zawodowo jest takie przygotowanie uczniów do wykonywania przyszłej pracy, aby osiągnęli oni renomę i prestiż zawodowy. Fundamentem tego jest profesjonalizm. Aby osiągnąć tę cechę i stać się fachowcem w swojej dziedzinie, nasi uczniowie nie tylko nabywają umiejętności w ramach przedmiotów zawodowych w czasie zajęć w szkole, ale również przyglądają się pracy wykwalifikowanych pracowników.

W ramach nauki od specjalistów klasa II Technikum Ochrony Środowiska już kolejny raz wybrała się na wycieczkę edukacyjną pod opieką pana Adama Wąsowskiego. Tym razem celem była Sortownia Odpadów Komunalnych w Działdowie. Uczniowie wysłuchali prelekcji kierownika sortowni na temat działalności obiektu a następnie mieli okazję obejrzeć jak wygląda praca na różnych stanowiskach w zakładzie. Jesteśmy pewni, że tak praktyczne podejście do nauki zawodu technika ochrony środowiska będzie dla naszych uczniów kluczem do sukcesu.