Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

AKCJA KRWIODAWSTWA DLA PANI MONIKI      Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie, którzy cyklicznie oddają krew w trakcie różnych akcji honorowego krwiodawstwa, po raz kolejny udowodnili, że warto pomagać dzieląc się tym co najcenniejsze – darem krwi, która może stać się dla kogoś darem życia. 34 osoby oddały krew w środę 13 listopada bieżącego roku, by ratować życie pani Moniki – mamy uczennicy naszej szkoły, która ciężko zachorowała. Podczas akcji mobilnego punktu poboru krwi zorganizowanego przez Zespół Szkół nr2 w Mławie, przedstawiciele społeczności szkolnych oddali jej w sumie ponad 15 litrów, z czego około 9,5 litra oddali krwiodawcy z ZS Nr 1 w Mławie.

 

 Tym razem zgłosiło się 26 uczniów i jeden nauczyciel, natomiast zakwalifikowanych do oddania zostało 20 krwiodawców. Uczniowie, którzy oddali krew:

 1. Aleksandra Dąbkowska – klasa III TOR
 2. Julia Trzaska – klasa III TOR
 3. Jakub Lis – klasa III TOR
 4. Piotr Pniewski – klasa III TI b
 5. Jakub Kowalski – klasa III TE
 6. Adrian Ługowski – klasa III TE
 7. Eryk Wtulich – klasa III TE
 8. Jakub Lubacha – klasa IV TI b
 9. Daniel Kucharski – klasa III TI b
 10. Miłosz Przybysz – klasa III TI b
 11.  Sebastian Kulaszewski – klasa III TI b
 12.  Sebastian Piotrowski – klasa III TI b
 13.  Łukasz Kowalski – IV TOE
 14.  Anna Kwiatkowska – IV TOR
 15. Krystian Bulanda – klasa III TI a
 16.  Katarzyna Klimczak – klasa IV TB
 17. Łukasz Wiącek – klasa IV TB
 18.  Szczepański Daniel – klasa IV TB
 19.  Adam Pastuszka – klasa IV TB
 20.  Anna Kwiatkowska – pedagog szkolny

Dziękujemy wszystkim i zachęcamy do brania udziału w kolejnych tego typy akcjach.

                                                                       Opiekun HDK Joanna Zadrożna