Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Żołnierze      W środę 27 listopada w naszej szkole, w ramach realizacji programu doradztwa zawodowego, odbyło się kolejne spotkanie z przedstawicielami Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ciechanowie, panem majorem Marcinem Dominiakiem oraz panią Beatą Krzywkowską rzecznikiem komendy.

      Podczas spotkania uczniom klas IV technikum zostały przybliżone możliwości, jakie daje praca w zawodach związanych z wojskowością. Młodzież uzyskała szczegółowe informacje o naborach do służby wojskowej, kompetencjach niezbędnych do ubiegania się o tego typu posady oraz ścieżkach, które prowadzą do uzyskania pracy w wojsku.

 

     Obecni na spotkaniu byli nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie, będący czynnymi żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej. Oni również zabierali głos, przedstawiając swój punkt widzenia oraz doświadczenia związane z tak ważnym powołaniem, jakim jest służba wojskowa.