Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       We wtorek 3 grudnia 2019r. uczniowie z klasy I TIb wraz z opiekunami Panią Marlenązajęcia w Bibliotece Pedagogicznej Krystkiewicz i Panią Martą Ziębicką odwiedzili Bibliotekę Pedagogiczną w Mławie. Uczniowie poznali zasady korzystania z katalogu Integro oraz uzyskali praktyczne informacje na temat sposobu korzystania z zasobów serwisu IBUK Libra, który udostępnia publikacje w wersji elektronicznej. Młodzież uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych z elementami biblioterapii pt. "Wartości w życiu człowieka".

       Spotkanie poprowadziła Pani Agata Mierzwa – kierownik Biblioteki Pedagogicznej. Serdecznie dziękujemy za to owocne spotkanie.