Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

     6 grudnia 2019r. w bibliotece szkolnej wyrosła kreatywna choinka, której "gałązki"Kreatywna choinka w bibliotece szkolnej tworzy 730 książek! To już drugi raz, kiedy uczniowie wraz z nauczycielami bibliotekarzami mogli wspólnie stworzyć świąteczną atmosferę. Pobiliśmy rekord z ubiegłego roku, wtedy zbudowaliśmy choinkę z 560 książek.

     Pomysłodawcą tego projektu jest pani Marlena Krystkiewicz, a w realizacji pomogli uczniowie klasy IV Technikum Organizacji Reklamy wraz z panią Martą Ziębicką. Gratulujemy pomysłu i zaangażowania! W bibliotece szkolnej zapanował świąteczny nastrój.