Kreatywna choinka w bibliotece szkolnej

6 grudnia 2019r. w bibliotece szkolnej wyrosła kreatywna choinka, której "gałązki"Kreatywna choinka w bibliotece szkolnej tworzy 730 książek! To już drugi raz, kiedy uczniowie wraz z nauczycielami bibliotekarzami mogli wspólnie stworzyć świąteczną atmosferę. Pobiliśmy rekord z ubiegłego roku, wtedy zbudowaliśmy choinkę z 560 książek.

Pomysłodawcą tego projektu jest pani Marlena Krystkiewicz, a w realizacji pomogli uczniowie klasy IV Technikum Organizacji Reklamy wraz z panią Martą Ziębicką. Gratulujemy pomysłu i zaangażowania! W bibliotece szkolnej zapanował świąteczny nastrój.