Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

      W tym roku obchodziliśmy 101. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

     Jedną ze specjalnych akcji, którą promowało Ministerstwo Edukacji Narodowej było włączenie szkół polskich w inicjatywę „ Rekord dla Niepodległej” i odśpiewanie hymnu narodowego w piątek 8 listopada o symbolicznej godz. 11.11.

 

     Nasza szkoła również uczciła bohaterstwo i waleczność naszych przodków uroczystych odśpiewaniem „Mazurka Dąbrowskiego” przy akompaniamencie zespołu szkolnego pod kierownictwem ks. Marcina Niesłuchowskiego. Odpowiedzialne za przygotowanie tej akcji były opiekunki Samorządu Uczniowskiego- p. Anna Malicka i p. Anna Wachowicz