Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

      W dniach 12-15 listopada w naszej szkole samorząd uczniowski pod kierownictwem p. Anny Malickiej i p. Anny Wachowicz  zorganizował akcję charytatywną wspierającą leczenie pani Moniki Bagińskiej- mamy naszej uczennicy.

     Przez ten czas działała na terenie szkoły nasza kawiarenka i w niej można było skosztować pyyyyszne ciasta i wypić coś gorącego!!!!!!

 

Uwieńczeniem całej akcji był koncert przygotowany przez szkolny zespół pod kierownictwem             ks. Marcina Niesłuchowskiego. Cały dochód z tej inicjatywy został przekazany na rzecz leczenia          p. Moniki.

                BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WIELKIE SERCE I WSPARCIE.

Zawsze można na Was liczyć, dziękujemy!!!