Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

     W czwartek 12 grudnia 2019r. rozstrzygnięto Świąteczny konkurs kreatywnej reklamyI miejsce i promocji czytelnictwa pod hasłem „Podaruję Ci opowieść…”. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa wśród młodzieży i dorosłych, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, kształtowanie umiejętności marketingowych oraz rozwijanie kreatywności i innowacyjności u uczniów.

     Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu autorskiego projektu okładki książki oraz zakładki. Jury w składzie: Pani Urszula Godlewska – wicedyrektor, Pani Marlena Krystkiewicz – nauczyciel bibliotekarz i Joanna Szemplińska – nauczyciel przedmiotów zawodowych w zakresie reklamy oceniała kreatywność i innowacyjność, umiejętności perswazyjne, spójność koncepcji, estetykę wykonania oraz poprawność merytoryczną, ortograficzną i stylistyczną.

     Laureatką konkursu została uczennica klasy I Technikum Reklamy „p”- Joanna Lipka, która wykonała projekt okładki i zakładkę do książki „Smętarz dla zwierzaków” S. Kinga.

Drugie miejsce zajęła uczennica klasy I Technikum Reklamy „p”- Martyna Michalska, za wykonanie projektu okładki i zakładki do książki „Był sobie pies” W. B. Camerona.

Trzecie miejsce uczennica klasy III Technikum Organizacji Reklamy – Dżesika Karczewska, za projekt okładki i zakładkę do książki „Kwiat pustyni” C. Miller.

Przyznano również wyróżnienia dla Wiktorii Gross i Samanty Maćkowskiej – uczennic klasy I Technikum Reklamy „p” oraz Patrycji Słowikowskiej – uczennicy klasy III Technikum Organizacji Reklamy.

Dyplomy i nagrody rzeczowe zostaną wręczone podczas Jasełek. Uczniom dziękujemy za udział w konkursie oraz gratulujemy zwycięzcom! Konkurs zorganizowały Pani Marlena Krystkiewicz i Pani Joanna Szemplińska.