Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

    16 grudnia uczniów technikum reklamy w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie odwiedzili przedstawiciele Warszawskiej Szkoły Reklamy, pan Andrzej Sągin – wykładowca oraz specjalista w zakresie public relations oraz Kornel Grabowski – student WSR i absolwent kierunku technik reklamy w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie. Panowie zaprezentowali uczniom możliwości, jakie daje ukończenie technikum reklamy oraz przedstawili ofertę Warszawskiej Szkoły Reklamy.

 

    Następnie uczniowie klas IV i III TR wzięli udział w warsztatach na temat marketingu i sprzedaży w reklamie, poprowadzonych przez specjalistów. Młodzież, podzielona na grupy, tworzyła profil klienta, a następnie wybierała produkt, który byłby dopasowany do jego potrzeb i oczekiwań. Uczniowie poznali również chwyty, jakie stosują w sieci internetowej największe korporacje. Przybliżono im także aplikacje, które są przydatne w branży reklamowej.

    Intensywna praca ze specjalistami – praktykami bardzo podobała się uczniom, szczególnie tym, którzy swoją przyszłość wiążą z branżą reklamy.