Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

życzenia bożonarodzeniowe 2018Niech ten szczególny czas świąt Bożego Narodzenia, niesie ze sobą wiele ciepła, pokoju i nadziei a rodzący się Chrystus wypełni wszystkie serca wiarą, miłością i wrażliwością!

W nadchodzącym Nowym Roku 2020, życzymy śmiałych planów, twórczych pomysłów oraz sukcesów na wszelkich płaszczyznach życia!

Społeczność Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie