Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

      20 grudnia 2019 r. na pierwszej godzinie lekcyjnej w pracowni języka niemieckiego odbył się „Weihnachts- und Silvester Quiz”.

Celem konkursu było:

  • rozwijanie zainteresowania językiem niemieckim,
  • kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia w krajach niemieckiego obszaru językowego,
  • integracja młodzieży.

W konkursie wzięli udział uczniowie z czterech klas: I Technikum Informatyczne (po szkole podstawowej), III Technikum Elektryczne, III Technikum Organizacji Reklamy, III Technikum Budownictwa. Zwyciężyła uczennica Technikum Organizacji Reklamy: Wiktoria Ecka. Drugie miejsce zajął uczeń Technikum Elektrycznego: Jakub Jurkiewicz, trzecie uczeń Technikum Informatycznego: Łukasz Komór.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy ! Konkurs przygotowała i przeprowadziła: Anna Tupacz – nauczyciel języka niemieckiego.