Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

     Od 25 maja 2020 roku istnieje możliwość zorganizowania na terenie szkoły konsultacji dla maturzystów z przedmiotów, które w naszej szkole będą zdawać nasi abiturienci. Konsultacje są dobrowolne. Każdy maturzysta, który chciałby skorzystać z takich konsultacji proszony jest o zgłoszenie takiej potrzeby do swojego wychowawcy lub w sekretariacie szkoły do 23 maja.