Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

     18 grudnia 2020 r. na czwartej godzinie lekcyjnej na MS Teams odbył się „Weihnachts- und Silvester Quiz”.

Celem konkursu było:

  • • rozwijanie zainteresowania językiem niemieckim,
  • • kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia w krajach niemieckiego obszaru językowego,
  • • integracja młodzieży.

W konkursie wzięli udział uczniowie z dziewięciu klas: I Technikum Programistycznego (po szkole podstawowej), II Technikum Budownictwa (po szkole podstawowej), II Technikum Informatyczne B, II Technikum Budownictwa, II Technikum Elektryczne, II technikum Reklamy (po szkole podstawowej), III Technikum Informatyczne, IV Technikum Budownictwa, IV Technikum Elektryczne.

      Konkurs przeprowadzono z wykorzystaniem aplikacji Teams. Uczestnicy odpowiadali na pytania otwarte i zamknięte wyświetlone w formie prezentacji, decydowała kolejność zgłoszenia do odpowiedzi. Następnie w dodatkowej rundzie pytań wykonywali inne zadania związane z tematyką konkursu np. pisali świąteczne życzenia.

      Zwyciężyła uczennica klasy II Technikum Budownictwa (po szkole podstawowej): Natalia Malikowska. Drugie miejsce zajął uczeń klasy II Technikum Informatycznego B: Filip Brzeski, trzecie uczennica klasy II Technikum Budownictwa: Urszula Więckowska.

      Zwycięzcom serdecznie gratulujemy ! Konkurs przygotowały i przeprowadziły: Anna Tupacz i Marzena Nagucka .