Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniu 1 września w szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/2022. Klasy pierwsze zgromadziły się w hali sportowej, pozostali uczniowie z wychowawcami w salach lekcyjnych. Urszula Makowska - Dyrektor szkoły witając wszystkich, szczególnie ciepło zwróciła się do tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli mury naszej szkoły. Życzyła im, by zdobyli tutaj wiedzę, życzliwość, zawiązali przyjaźnie odnaleźli kierunek drogi, którą chcą podążać, przygotowanie do wykonywania wymarzonego zawodu i dorosłego życia. 

Ufamy, że ten rok będzie doby, pełen sukcesów, pięknych chwil.