Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

pielgrzymka maturzystów do gietrzwałdu

W dniu 6 października 2021r. maturzyści Technikum Informatycznego, Technikum Budownictwa, Technikum Ochrony Środowiska, Technikum Robót Wykończeniowych w Budownictwie wraz z wychowawcami i katechetami uczestniczyli w corocznej pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie.

Celem pielgrzymki było duchowe przygotowanie się młodzieży do matury. Dzień skupienia dla maturzystów poprowadził ks. Marcin Niesłuchowski, wikariusz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Mławie.

Czas wspólnej modlitwy był okazją do zadumy i refleksji, pogłębienia relacji z Bogiem. Spotkanie wzbogaciła oprawa muzyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły, przygotowanych pod kierunkiem ks. Marcina Niesłuchowskiego.