Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniu 6 października 2021r. maturzyści Technikum Informatycznego, Technikum Budownictwa, Technikum Ochrony Środowiska, Technikum Robót Wykończeniowych w Budownictwie wraz z wychowawcami i katechetami uczestniczyli w corocznej pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie.

Celem pielgrzymki było duchowe przygotowanie się młodzieży do matury. Dzień skupienia dla maturzystów poprowadził ks. Marcin Niesłuchowski, wikariusz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Mławie.

Czas wspólnej modlitwy był okazją do zadumy i refleksji, pogłębienia relacji z Bogiem. Spotkanie wzbogaciła oprawa muzyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły, przygotowanych pod kierunkiem ks. Marcina Niesłuchowskiego.