Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

III LZa

  • 1. Adamczyk Marcin
  • 2. Antoszkiewicz Magdalena
  • 3. Bałabas Emila
  • 4. Czajkowski Radosław
  • 5. Czarnecka Agnieszka
  • 6. Figurska Justyna
  • 7. Grymuza Lidia
  • 8. Grzywaczewska Marzena
  • 9. Jankowska Paulina
  • 10. Jurkiewicz Grzegorz
  • 11. Kowalski Dawid
  • 12. Lelińska Ewa
  • 13. Ludwikowska Agnieszka
  • 14. Łukasik Marta
  • 15. Matys Radosław
  • 16. Miścikowska Marta
  • 17. Nowoczyński Piotr
  • 18.Pacuszka Anna
  • 19. Pniewska Ewa
  • 20. Rosiak Tomasz
  • 21. Rydzewska Agnieszka
  • 22. Skubiszewski Artur
  • 23. Sowiński Piotr
  • 24. Szczepańczyk Mariusz
  • 25. Szczypiorski Arkadiusz
  • 26. Tomaszewski Tomasz
  • 27. Wąsowski Andrzej
  • 28. Welenc Kamil
  • 29. Wernik Milena
  • 30. Zabuska Katarzyna

III LZ b

  • 1. Bartkowski Jakub
  • 2. Barwińska Agnieszka
  • 3. Bruzda Sylwia
  • 4. Bugaj Patrycja
  • 5. Furmaniak Emilia
  • 6. Gaworska Anna
  • 7. Gołębiewski Dariusz
  • 8. Gutkowski Bartłomiej
  • 9. Jackowska Karolina
  • 10. Jakubowski Radosław
  • 11. Kozicki Rafał
  • 12. Kuligowski Mariusz
  • 13. Kwieciński Kamil
  • 14. Laskowski Kamil
  • 15. Lipka Agnieszka
  • 16. Łasińska Agnieszka
  • 17. Niewiadomska Malwina
  • 18. Nowicki Kamil
  • 19. Pacierz Lidia
  • 20. Rucińska Milena
  • 21. Staniszewska Kinga
  • 22. Szpręgiel Katarzyna
  • 23. Tomaszewska Milena
  • 24. Włodarska Milena
  • 25. Zbyrowski Marcin

II LO uzup.

  • 1. Bartnikowski Marcin
  • 2. Bauch Emilia
  • 3. Bugaj Sebastian
  • 4. Endrzejczyk Joanna
  • 5. Jachimiuk Marlena
  • 6. Kiernicka Katarzyna
  • 7. Komór Anna
  • 8. Kuszkowski Mariusz
  • 9. Murawski Michał
  • 10. Nowicki Krzysztof
  • 11. Obidzińska Martyna
  • 12. Rzelkowska Kamila
  • 13. Szulc Dawid
  • 14. Wysocki Łukasz
  • 15. Zgorzelska Magdalena

IV TB

  • 1. Artewicz Kamil
  • 2. Balcerzak Mariusz
  • 3. Banaś Sylwia
  • 4. Cepowicz Adam
  • 5. Epa Marcin
  • 6. Jabłonowski Mariusz
  • 7. Jeromin Artur
  • 8. Kaczerski Krzysztof
  • 9. Kowalski Sebastian
  • 10. Kuciński Damian
  • 11. Mianowski Maciej
  • 12. Mól Kamil
  • 13. Mówiński Artur
  • 14. Niciński Marcin
  • 15. Perdion Dariusz
  • 16. Perłowski Andrzej
  • 17. Ptaszczyński Tomasz
  • 18. Świderski Paweł
  • 19. Węcko Paweł
  • 20. Wójcik Jarosław
  • 21. Zakrzewski Leszek
  • 22. Zyśk Kamil

III Tech.

  • 1. Dąbrowski Artur
  • 2. Falencki Piotr
  • 3. Gorzkiewicz Radosław
  • 4. Gumowski Tomasz
  • 5. Hujda Tomasz
  • 6. Jabłonowski Dariusz
  • 7. Jabłonowski Jarosław
  • 8. Kabziński Tomasz
  • 9. Kecher Karol
  • 10. Kępa Michał
  • 11. Lewandowski Tomasz
  • 12. Lipowski Dariusz
  • 13. Muziński Krzysztof
  • 14. Pakaszewski Michał
  • 15. Pietrewicz Damian
  • 16. Piotrowski Stanisław
  • 17. Płuciennik Marcin
  • 18. Podlaski Radosław
  • 19. Pyrzyński Artur
  • 20. Rybicki Radosław
  • 21. Samson Sebastian
  • 22. Szarpak Krzysztof
  • 23. Wiśniewski Andrzej
  • 24. Włodarski Marcin
  • 25. Zawadzki Piotr

III elektryczna

  • 1. Afanasiew Mirosław
  • 2. Antczak Adam
  • 3. Bąk Karol
  • 4. Brzezicki Rafał
  • 5. Bukocki Krzysztof
  • 6. Gadomski Jarosław
  • 7. Kaszuba Andrzej
  • 8. Klicki Krzysztof