Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowe zawody pierwszej pomocy

Zawody w udzielaniu pierwszej pomocyDnia 24.04.2014r. odbyły się powiatowe zawody pierwszej pomocy przedlekarskiej organizowane przez Polski Czerwony Krzyż. Drużyną reprezentująca Zespół Szkół Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie w której skład wchodzili: Lider - Dawid Żółtowski, Kornel Grabowski, Julia Kamińska, Oktawia Olszewska, Milena Waćkowska, Laura Gierasimaw zajęła 3 miejsce. Opiekunem była Pani Joanna Zadrożna.