Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Dzień otwarty w naszej szkoleW dniu 16 maja 2014r. w godzinach od 1000 ? 1200 w  naszej szkole odbył się DZIEŃ OTWARTY DLA GIMNAZJALISTÓW.

Młodzież Budowlanki przygotowała 5 stanowisk odpowiadających poszczególnym kierunkom kształcenia. Na stanowiskach zaprezentowano programy komputerowe wykorzystywane podczas nauki, doświadczenia fizyczne i chemiczne, tworzenie kampanii reklamowej.Dzień otwarty 2014

 

Poprzez zabawę, osobiste uczestniczenie w tworzeniu doświadczeń, aranżowaniu i projektowaniu Gimnazjaliści zapoznawali się z kierunkami kształcenia.

Wszystko odbywało się w hali sportowej. Spotkanie uświetnił występ braci Kuzkowskich utalentowanych uczniów z I klasy technikum budownictwa. Gimnazjaliści mogli także zrobić sobie zdjęcie podczas castingu, poczęstować się słodyczami, odebrać ulotki o szkole, dyplomy z konkursów.

W spotkaniu uczestniczyło ok. 200 uczniów z  Gimnazjum nr 2 w Mławie, Gimnazjów w Lipowcu Kościelnym, Janówcu Kościelnym, Dzierzgowie, Radzanowie, Strzegowie, Wiśniewie.

Wszystkim Gimnazjalistom bardzo dziękujemy za przybycie

i serdecznie zapraszamy do naszej szkoły.