Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Kuba - Perła AntyliW dniu 21 maja Paulina Staśkowska (z klasy II TOR) w rezydencji ambasadora Kuby w Warszawie odbierała nagrodę za zdobyte wyróżnienie w konkursie plastycznym ?Kuba ? Perła Antyli?. Praca Pauliny spodobała się jury i została wybrana spośród kilkudziesięciu innych, które napłynęły z różnych regionów Polski. Paulino, gratulujemy!

Organizatorem konkursu było Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu oddział Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Uczniowie naszej szkoły już od kilku lat współpracują z muzeum, a ich prace zawsze zostawały zauważane przez oceniających. Na konkurs interesujące i wykonane ciekawą techniką prace dostarczyli także: Karolina Tatkowska, Izabela Kwiatkowska i Kornel Grabowski.