Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Konferencja regionalnaW dniu 4 czerwca 2014r. w naszej szkole odbyła się Konferencja Regionalna pt. "Uczenie się w mikroskopie" Organizatorem konferencji było Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ciechanowie. Celem konferencji było pogłębienie wymagań państwa wobec szkół wynikających z rozporządzenia w sprawie nadzoru pedagogicznego, dyskusja na temat uczenia się oraz wymiana doświadczeń w zakresie ewaluacji. Spotkanie odbyło się w dwóch panelach:

pierwszy z udziałem wizytatorów, drugi z udziałem dyrektorów, uczniów i rodziców szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych podległych nadzorowi delegatury ciechanowskiej. W spotkaniu uczestniczyła Dyrektor Delegatury w Ciechanowie Pani Agata Pawłowska, Koordynator Ewaluacji w Delegaturze Ciechanowskiej Starszy Wizytator Pani Jolanta Jasińska oraz wizytatorzy z Radomia, Siedlec, Warszawy, Ostrołęki, Płocka i Dyrektorzy Jednostek Samorządu Terytorialnego. Konferencję poprowadziły trenerki projektu unijnego Panie: Magdalena Swat Pawlicka i Marzena Siejewicz z Krakowa.