Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Zakończenie szkoły dla klas 3 ZSZ13 czerwca w sali patrona szkoły Jerzego Ciesielskiego odbyła się uroczysta akademia z okazji ukończenia szkoły przez uczniów klas III TRWa i TRWb Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Uroczystość została przygotowana przez młodszych kolegów z klasy II monter. Prowadzący- Mateusz Strzelczyk przywitał osoby przybyłe na uroczystość- panią dyrektor Urszulę Makowską, panią wice-dyrektor Wiolettę Rybkę, wychowawców- pana Wojciecha Poznańskiego oraz pana Wojciecha Łachuta, przedstawicieli grona pedagogicznego, absolwentów a także uczniów klasy II m.Zobacz galerie

Pani dyrektor oraz pani wice-dyrektor wręczyły świadectwa i nagrody uczniom najlepszym w nauce. Natomiast wybitni sportowcy otrzymali puchary za swoje osiągnięcia na rzecz szkoły. Absolwenci w ramach podziękowań za trud i pracę włożone w ich wykształcenie wręczyli kwiaty pani dyrektor i pani wice-dyrektor oraz swoich wychowawcom. Akademia przebiegła w miłej i nostalgicznej atmosferze.

Drodzy Absolwenci,

życzymy Wam spełnienia marzeń, obrania właściwej drogi w życiu i dojścia do zamierzonego celu. Jesteście młodzi, korzystajcie z tego jak najlepiej i jak najwięcej, ale nie zapominajcie o niebezpieczeństwach jakie na Was czyhają. Adam Asnyk napisał "życie jest biegiem, staraj się o to, abyś je dokończył" . Głęboko wierzymy, że Wasz bieg będzie szczęśliwy, bez upadków, i że dobiegniecie do mety z uśmiechem na twarzy. Życzymy Wam tego z całego serca.