Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014Zakończenie roku szkolnego odbyło się 27 czerwca o godzinie 9.00 na hali sportowej. Na uroczystości zostały wręczone przez Dyrekcję oraz przewodniczącego rady rodziców nagrody dla najlepszych uczniów, którzy wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami. Apel zorganizowały Jolanta Hermanowska-Hausman i Jolanta Najsznerska.Zobacz galerie