Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Konkurs o Partonie Szkoły13 czerwca 2014 r. w bibliotece szkolnej odbył się II Szkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Działalności Patrona Szkoły Jerzego Ciesielskiego. W konkursie wzięło udział 8 uczniów, którzy zmagali się z różnymi konkurencjami sprawdzającymi wiedzę na temat Jerzego Ciesielskiego. Uczniowie rozwiązywali krzyżówkę, interpretowali cytaty, odpowiadali na pytania na podstawie obejrzanych fragmentów filmu pt. ?Konstrukcja nośna ? rzecz o Jerzym Ciesielskim? oraz rozpoznawali osoby i miejsca związane z naszym patronem.Zobacz galerie

Najciekawsza okazała się konkurencja, w której uczestnicy mieli za zadanie omówić rekwizyty związane z Jerzym Ciesielskim: wiosło, narty, piłka koszykowa, akcesoria harcerskie, cegła, notatnik, obrączka i inne.

Zwycięzcą konkursu został Marcin Dzięgielewski ucz. kl. III TB, drugie miejsce zajął Bartosz Ossowski ucz. kl. II TB, trzecie uczennica kl. II TOR Paulina Rząp. Konkurs został zorganizowany przez Panią Marlenę Krystkiewicz, Panią Martę Stawińską i Panią Barbarę Krystkiewicz.