Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje dotyczące stażu

Uczestnicy stażu pierwszego dnia mają stawić się u pracodawcy na godzinę 8.00.
Lista osób zakwalifikowanych na staże wraz z miejscem odbywania stażu:

Rozliczenie kosztów dojazdu będzie refundowane pod warunkiem dostarczenia niezbędnych dokumentów (podane  załączniki) w terminie dwóch dni po zakończeniu stażu. Miejsce  dostarczenia dokumentów sekretariat szkolny.

 

Również należy dostarczyć zaświadczenie odbycia stażu od pracodawcy w ciągu dwóch dni po zakończeniu stażu. Jest ono podstawą wypłacenia wynagrodzenia stażowego. Dokumenty mają być dostarczone do sekretariatu szkoły.

.