Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/2015

1 września 2014 już za nami !!! Spotykamy się po raz kolejny w nowym roku szkolnym, na pewno lepszym niż poprzedni.

Uroczystość odbyła się w Hali sportowej w obecności uczniów, nauczycieli, dyrekcji oraz starosty powiatu mławskiego Włodzimierza Wojnarowskiego i dyrektora wydziału oświaty Jana Wtulicha. Organizatorkami tegorocznej inauguracji były: Joanna Zadrożna, Ewa Wiącek, Joanna Szemplińska i Joanna Raczkowska wraz ze swoimi wychowankami.Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015