Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Mobilny punkt poboru krwiW dniu 12 września br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VII Konwoju Muszkieterów "Zbieramy krew dla Polski - oddaj krew - uratuj życie". Akcja miała miejsce na parkingu przy sklepie "Intermarche" w Mławie. W specjalnym ambulansie pełnoletni uczniowie oddali honorowo krew. Organizatorami akcji w naszej szkole była p. Alicja Stando oraz p. Joanna Zadrożna. Zobacz więcej zdjęć

Lista uczniów, którzy oddali honorowo krew:

 • 1. Patryk Sokal - II m
 • 2. Mateusz Ronkiewicz - II m
 • 3. Kamil Antos - IV TI
 • 4. Arkadiusz Staśczak - IV TI
 • 5. Krzysztof Więckiewicz - IV TI
 • 6. Michał Kowalski - IV TI
 • 7. Kamil Chojnacki - IV TI
 • 8. Rafał Sychowski - IV TI
 • 9. Dawid Miłkowski - III TOR
 • 10. Piotr Nawacki - III TE
 • 11. Robert Kaczerski - III TE
 • 12. Krystian Półkoszek - III TE
 • 13. Robert Wróblewski - III TE
 • 14. Grzegorz Bieranowski - III TE
 • 15. Konrad Lubacha - III TB
 • 16. Mateusz Romanowski - III TB
 • 17. Mateusz Antoszewski - III TB
 • 18. Mateusz Materski - III TB
 • 19. Marek Żuchyński - III TI
 • 20. Damian Waśniewski - III TI


ALICJA STANDO