Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Edukacji Narodowej i Nadanie Szkole Imienia

Dzień Edukacji NarodowejW dniu 10 października 2014  w Naszej szkole odbyła się uroczysta 1 rocznica nadania szkole imienia Jerzego Ciesielskiego oraz Dzień Edukacji Narodowej. Organizatorką apelu była Pani Marta Stawińska. Dekorację na hali sportowej przygotowały: Pani Magdalena Szumkowska i Pani Anna Tupacz. Portret patrona szkoły - Jerzego Ciesielskiego został namalowany przez Panią Magdalenę Szumkowską.Zobacz zdjęcia