Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Obchody dnia Papieskiego

Dzień PapieskiDnia 16 października 2014 roku uczniowie naszej szkoły: Agata Żmuda, Błażej Kucman, Dawid Żółtowski, Olga Kołakowska, Joanna Golańska, Marcin Rzemieniewski, Milena Cichocka, Izabela Zarazińska, Karolina Wydymus, Michał Kowalski, Łukasz Ryska, Patryk Banaszek, Izabela Kwiatkowska, Bartłomiej Stando oraz Kamila Kurek, uczestniczyli w Obchodach Dnia Papieskiego. Pod kierunkiem księdza Jacka Darmofalskiego i Roberta Grabowskiego, przygotowali spektakl słowno ? muzyczny poświęcony świętemu Janowi Pawłowi II, który zaprezentowali społeczności mławskiej zgromadzonej w Kościele Świętej Trójcy w Mławie. Uczniowie: Jakub Kuskowski i Artur Kuskowski swoim występem akordeonowym uświetnili moment wręczenia stypendiów dla zdolnej młodzieży. Wśród zaproszonych gości był min. bp. senior diecezji drohiczyńskiej Antoni Pacyfik Dydycz.Zobacz zdjęcia z dnia Papieskiego