Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w halowej piłce nożnej

Grupa A:

 • 1. ZS Nr 2 Mława
 • 2. ZS Nr 1 Mława
 • 3. LO Mława
 • 4. LO Strzegowo

 

Grupa B:

 • 1. ZS Nr 4 Mława
 • 2. ZS Nr 3 Mława
 • 3. ACK

Wyniki spotkań rozegranych przez ZS Nr 1:

 • -ZS Nr 1 : LO Mława 4 : 1
 • -ZS Nr 1 : ZS Nr 2 4 : 0
 • -ZS Nr 1 : LO Strzegowo 7 : 0

Końcowa klasyfikacja

 • 1. ZS Nr 1 9 pkt
 • 2. LO Mława 6 pkt
 • 3. ZS Nr 2 3 pkt
 • 4. LO Strzegowo 0 pkt

Uczniowie ZS Nr 1 Mława wygrali eliminacje pokonując wszystkie drużyny, strzelając przeciwnikom aż 15 goli i tracąc tylko 1 bramkę z LO Mława.

Skład ZS Nr 1: Arkadiusz Staśczak, Karol Rychlewski, Marcin Rzemieniewski, Michał Stryjewski, Bartłomiej Stando, Artur Szprada, Tobiasz Jakubowski, Mateusz Kowalski, Mateusz Rybicki, Dawid Tadrzak, Patryk Ryska, Mateusz Ronkiewicz, Damian Waśniewski, Cyprian Kołakowski, Mateusz Sokół, Damian Szymański. Trener: Grzegorz Cecelski