Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Mistrzostwa Powiatu w piłce halowej chłopcówW dniu 2 grudnia 2014 w naszej szkole odbyły się mistrzostwa Powiatu w piłce halowej chłopców. W rozgrywkach uczestniczyły następujące drużyny:

 • ZS3 Mława
 • ZS4 Mława
 • ZS1 Mława
 • LO Mława
 • Wyniki ZS1 Mława:
 • ZS1 :  LO Mława
 • 4    :    1
 • ZS1 :  ZS4
 • 3     :    3
 • Finał :
 • ZS1  :   ZS3
 • 6      :       1
 • Końcowe klasyfikacje:
 • ZS1 Mława ? 7pkt
 • ZS3 Mława ? 6pkt
 • ZS4 Mława ? 4pkt
 • LO Mława ? 0pkt

Skład ZS Nr 1: Arkadiusz Staśczak, Karol Rychlewski, Marcin Rzemieniewski, Michał Stryjewski, Bartłomiej Stando, Artur Szprada, Tobiasz Jakubowski, Mateusz Kowalski, Mateusz Rybicki, Dawid Tadrzak, Patryk Ryska, Mateusz Ronkiewicz, Damian Waśniewski, Cyprian Kołakowski, Mateusz Sokół, Damian Szymański.

Trener: Grzegorz Cecelski