Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Konkurs Wiedzy Realioznawczej8 grudnia 2014 r. odbył się w naszej szkole I etap Mazowieckiego Konkursu Wiedzy Realioznawczej o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego ?DREIMAL DEUTSCH?. Konkurs obejmuje trzy etapy, które odbywają się w języku niemieckim.

 

W pierwszym etapie konkursu wzięło udział czterech uczniów naszej szkoły:

  • Izabela Zarazińska (IV TO)
  • Katarzyna Pabian (III TI)
  • Michał Langowski (IVTI)
  • Sebastian Kelvin Prabucki (IV TB)

Organizatorami konkursu są:

  • * Instytut Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego reprezentowany przez dyrektora Instytutu Germanistyki, Pana Prof. dr hab. Roberta Małeckiego,
  • * IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Warszawie

Uczniów do w/w konkursu przygotowały: Pani Anna Tupacz i Pani Jolanta Hermanowska-Hausman