Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Studniówka 2015Dnia 10 stycznia 2014 roku, o godzinie 19 w Wieczfni Kościelnej odbył się Bal Studniówkowy Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie. W studniówce uczestniczyły klasy maturalne wraz z zaproszonymi nauczycielami i gośćmi: Klasa IV Technikum informatycznego wraz w wychowawcą Anną Tupacz, Klasa IV Technikum budownictwa wraz w wychowawcą Martą Stawińską, Klasa IV Technikum ochrony środowiska wraz w wychowawcą Justyną Mączewską. Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem oraz oficjalnym otwarciem studniówki przez dyrektora szkoły Panią Urszulę Makowską i Wicestarostę Barbarę Gutowską. Wszyscy wspominamy wspaniałą zabawę studniówkową !