Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Do II etapu Konkursu zakwalifikowanych zostało 14 szkół ponadgimnazjalnych z województwa mazowieckiego. Naszą szkołę reprezentują: Izabela Zarazińska (IV TO), Katarzyna Pabian (III TI), Michał Langowski (IV TI), Sebastian Kevin Prabucki (IV TB).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

II etap Konkursu odbędzie się 05.02. 2015 r. o godzinie 11.00 i zostanie przeprowadzony w formie turnieju w siedzibie organizatora: Instytut Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Rywalizację zespołową oceniać będzie jury, w skład którego wejdą nauczyciele IV Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Warszawie i pracownicy naukowo-dydaktyczni Instytutu Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego.