Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Dominatorzy w piłce siatkowejZespół Szkół Nr 1 w Mławie zdobył po raz trzeci tytuł Mistrza Powiatu w piłce siatkowej chłopców. Drużyna popularnej w środowisku sportowym ?budowlanki? pokonała w Mistrzostwach Powiatu ZS Nr3 w dwóch setach ZS Nr4 w trzech setach (wynik 2:1) i LO Mława w dwóch zaciętych setach.

 

Podstawowy skład ZS Nr 1: Krystian Wojtkowski (rozgrywający), Łukasz Cichocki (przyjmujący), Cezary Wojtkowski (przyjmujący), Adrian Nowakowski (atakujący), Piotr Meredyk (środkowy), Mateusz Romanowski (środkowy) oraz Sebastian Kosek (libero). Zawodnicy rezerwowi: Daniel Bogacz, Dominik Kaczerski, Mateusz Zbirowski, Adam Jackowski, Dawid Zułtowski, Konrad Szczepański