Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Grupa taneczna NO NAME     Dnia 17 marca 2015 roku w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie odbyło się spotkanie z grupą taneczną NO NAME, wielokrotnymi Mistrzami Polski w break dance, hip hop, popping. Ich teledyski prezentowano w wielu telewizjach muzycznych. W 2001 roku tworzyli oprawę taneczną na Festiwalu w Opolu.

 

     Gwiazdą spotkania był Dawid Ignaczak, który zwyciężył pierwsza polską edycję programu ?Got to Dance ? Tylko Taniec? emitowanego w Telewizji Polsat. Dawid Ignaczak to jeden z najlepszych tancerzy Europy w stylu pop ping. Tańczy i podbija scenę a do tego jest samoukiem. Poza nim w skład zespołu wchodzą szef i menadżer Jarosław Wróblewski oraz Damian Hubert, Rafał Pipczyński, Grzegorz Kurowski i Tomasz Krajewski.

     Tancerze podczas swojego występu pokazali pełen profesjonalizm. Zachęcali do rozwijania swoich umiejętności i pasji. Zaprosili również dużą grupę młodzieży do wspólnej zabawy. Każdy z uczestników warsztatów otrzymał plakat z autografami tancerzy. Po zakończonym turnieju uczniowie mogli porozmawiać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.