Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Spotkanie z Ziemcem       W dniu 26 marca 2015 roku w ramach realizacji programu "Spotkania z ciekawymi i bardzo ciekawymi ludźmi" w naszej szkole gościł Krzysztof Ziemiec, jeden z najbardziej znanych i cenionych dziennikarzy telewizyjnych. Związany z TVP 1, TVP INFO i RMF FM (programy: ?Magazyn 24 godziny?, ?A dobro Polski??, ?Kwadrans po ósmej?, ?Debaty Polaków?, ?Puls Rekord?, ?Z refleksem?, ?Polskie sprawy?, ?Niepokonani ? prawdziwe historie?; prezenter ?Wiadomości? oraz ?Panoramy?). ZOBACZ FILM

 

       W roku 2008 uległ groźnemu wypadkowi w pożarze. Powrót do zdrowia wymagał ponad czternastomiesięcznej rehabilitacji. W 2010 roku otrzymał wyróżnienie Tulipan Narodowego Dnia Życia. W 2011 roku został laureatem Telekamery w kategorii informacja ? osobowość.

       Pan Krzysztof Ziemiec przedstawił pracę dziennikarza "od kuchni" oraz wspominał swoją drogę zawodową, pełną wielu wyrzeczeń i determinacji. Jednocześnie przekonał uczniów, że nie trzeba pochodzić z wielkiego miasta, aby osiągnąć w życiu sukces. Podczas rozmowy z Krzysztofem Ziemcem nie było tematów tabu. Dziennikarz starał się odpowiedzieć na wszystkie pytania zadane przez Panią Dyrektor Urszulę Makowską, nauczycieli i młodzież.