Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Gala wolontariatuMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej we współpracy ze Stowarzyszeniem Wspierania Społeczności Lokalnej ?Bądźmy Razem? pod patronatem Burmistrza Miasta Mława, dnia 20 marca zorganizował IV Mławską Galę Wolontariatu. Gala odbyła się w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Mławie. ZOBACZ FILM

W Gali uczestniczyli wolontariusze naszej szkoły oraz opiekun Szkolnego Koła PCK p. Joanna Zadrożna, którzy zostali nagrodzeni za czynną pracę i zaangażowanie w projektach wolontarystycznych w 2014 roku. Nasza szkoła otrzymała także wyróżnienie za wspieranie i rozwój wolontariatu szkolnego, które przekazane zostało pani Dyrektor Urszuli Makowskiej.