Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Debata o bezpieczeństwie w powiecie mławskimW dniu 15 kwietnia br. uczniowie klasy II TE ZS Nr1 w Mławie, wraz z p.dyr. Urszulą Makowską oraz pedagogiem szkolnym Alicją Stando wzięli udział w III debacie społecznościowej dotyczącej bezpieczeństwa na terenie powiatu mławskiego. Odbyła się ona w sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego. Była mowa o wielu aspektach życia dotyczących m.in. seniorów i młodzieży, jak zapewnienie lokum dla mławskich klubów seniora oraz jak ograniczyć dostęp do dopalaczy w Mławie.

Rozmawiano też o dostępności alkoholu, bezpieczeństwie na E7 i skrzyżowaniu trasy z ul. Nowowiejską.