Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Debata o bezpieczeństwie w powiecie mławskim

Debata o bezpieczeństwie w powiecie mławskimW dniu 15 kwietnia br. uczniowie klasy II TE ZS Nr1 w Mławie, wraz z p.dyr. Urszulą Makowską oraz pedagogiem szkolnym Alicją Stando wzięli udział w III debacie społecznościowej dotyczącej bezpieczeństwa na terenie powiatu mławskiego. Odbyła się ona w sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego. Była mowa o wielu aspektach życia dotyczących m.in. seniorów i młodzieży, jak zapewnienie lokum dla mławskich klubów seniora oraz jak ograniczyć dostęp do dopalaczy w Mławie.

Rozmawiano też o dostępności alkoholu, bezpieczeństwie na E7 i skrzyżowaniu trasy z ul. Nowowiejską.