Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

     Zakończenie roku szkolnego klas maturalnychW piątek 24 kwietnia 2015 r. uczniowie klas maturalnych zakończyli edukację w szkole ponadgimnazjalnej. W uroczystości wzięli udział: Wicestarosta mławski pani Barbara Gutowska, dyrektor Wydziału Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego pan Jan Marek Wtulich, zastępca przewodniczącej Rady Rodziców pani Bożena Rzemieniewska, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, rodzice i uczniowie młodszych klas.

 

     Najlepsi uczniowie, ze średnią ocen powyżej 4,75, otrzymali z rąk pani dyrektor Urszuli Makowskiej świadectwa i nagrody, a ich rodzice listy gratulacyjne.

1. Łukasz Ryska kl. IV TB

2. Arkadiusz Staśczak kl. IV TI

3. Izabela Zarazińska kl. IV TO

Nagrody wręczone zostały również uczniom, którzy w ciągu cyklu nauczania uzyskali średnią ocen powyżej 4,5. Dyrekcja i nauczyciele docenili również inne umiejętności swoich podopiecznych. Gratulowano i dziękowano im m.in. za osiągnięcia sportowe, pracę w Samorządzie Uczniowskim i honorowe krwiodawstwo.

Pani dyrektor wręczyła również podziękowania rodzicom tegorocznych absolwentów za zaangażowanie w życie szkoły.

Było refleksyjnie i uroczyście... Uczniowie klas czwartych pożegnali się ze swoimi młodszymi kolegami, nauczycielami oraz wychowawcami i podziękowali im za wspólnie spędzone lata w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie.

Już 4 maja młodzież ponownie odwiedzi szkolne mury, wtedy rozpocznie się maturalny maraton.

Życzymy Wam drodzy absolwenci by każdy wasz kolejny dzień obfitował w radość, byście byli gotowi przyjmować cenne lekcje, jakich udzieli wam życie, by przyjaciele, jakich poznaliście w murach naszej szkoły pozostali z Wami na zawsze, byście mogli zrealizować wszystkie plany, jakie ułożyliście dotychczas i jakie dopiero ułożycie oraz by przyszła matura i egzaminy zawodowe otworzyły Wam kolejne drzwi do osiągnięcia wyznaczonego przez Was celu.