Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Kwesta na terenie Mławy

Kwesta na Terenie miasta MławyW dniach 23 i 24 kwietnia br. uczennice naszej szkoły: Dagmara Witkowska (II TO), Weronika Pisarska (II TO), Magda Kosek (II TOR), Paulina Maciak (II TOR), Sadowska Aneta (I TOR) i Dominika Sarbiewska (I TOR), uczestniczyły w kweście na terenie miasta Mławy. Zebrane pieniądze przeznaczone zostały na potrzeby Polskiego Czerwonego Krzyża - oddział w Mławie.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję!!!

ALICJA STANDO