Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Nasz człowiek w Brukseli!

      Witold IlczakNasz człowiek w Brukseli, chociaż jeszcze nie europarlamentarzysta? Wkrótce do stolicy Belgii wyjedzie Witold Ilczak (uczeń klasy III Technikum Informatycznego), który został laureatem konkursu ?Warto być Polakiem?. Konkurs skierowany był do młodzieży północnego Mazowsza w wieku 18-26 lat, a zaproszenie wystosował pan Marek Opioła (Poseł na Sejm RP) oraz pan Zbigniew Kuźmiuk (Poseł do Parlamentu Europejskiego).

Organizatorom przyświecała wspaniała idea ?zadawania młodym ludziom pytań o ich tożsamość oraz o rolę jaką pełnią w ich świecie takie wartości jak naród, dziedzictwo historyczne czy patriotyzm?.

       Wśród ponad stu prac konkursowych znalazła się również praca Patryka Kotkiewicza, ucznia klasy III Technikum Informatycznego. Jego przemyślenia zdobyły uznanie oceniających ? uzyskał wyróżnienie. Uczniów do konkursu zachęciła i przygotowała pani Ewa Wiącek, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie.

       Gratulujemy, a Witkowi życzymy wspaniałych wrażeń w Brukseli i liczymy na relację z wyjazdu.