Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Rejonowe Zawody Pierwszej Pomocy Przedlekarskiej

       Dnia 29 kwietnia 2015r. odbyły się Rejonowe Zawody Pierwszej Pomocy Przedlekarskiej organizowane przez Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Mławie. Celem ich było popularyzowanie niesienia pomocy poszkodowanym w różnych sytuacjach urazowych. Pięć drużyn z mławskich szkół ponadgimnazjalnych wykazywało swoje umiejętności teoretyczne i praktyczne w zakresie zasad udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. Nasza szkoła zajęła III miejsce, za które otrzymała puchar oraz drobne upominki.

Drużyna reprezentująca Zespół Szkół Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie: lider - Dawid Żółtowski, Olga Wróbel, Julia Kamińska, Milena Waćkowska, Laura Gierasimow.

Opiekun drużyny - Pani Joanna Zadrożna.