Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

       Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu ŻyciaW dniu 01.06.2015r. w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie odbyła się Szkolna Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża. Celem olimpiady było kształtowanie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz zdobycie umiejętności niezbędnych do ochrony i doskonalenia zdrowia poprzez:

  • rozbudzanie zainteresowania własnym zdrowiem i problematyką prozdrowotną;
  • prowadzenie edukacji dotyczącej czynników zagrażających zdrowiu oraz sposobów ochrony zdrowia;
  • inspirowanie młodzieży do podejmowania na terenie szkoły lub poza nią różnych działań promujących zdrowy styl życia.

       W olimpiadzie wzięło udział 15 uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie. Najwyższą liczbę punktów 16/20 zdobyła Beata Ściblak z klasy I Technikum Organizacji Reklamy, która została laureatem konkursu. Drugie miejsce zajęli ex aequo Sylwia Szczepańska i Oskar Wróbel, również uczniowie klasy I TOR, zdobywając 15/20 punktów. Na trzecim miejscu uplasował się uczeń klasy I Technikum Informatycznego Daniel Pawłowski, zdobywając 14 punktów. Komisja etapu szkolnego Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK:

Przewodnicząca: mgr Joanna Zadrożna

Członek: mgr Joanna Szempilińska

Członek: mgr Alicja Stando