Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Cała Mława biega

       Cała Mława biegaW niedzielę 31 maja 2015 roku nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w akcji ?Cała Mława biega? zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie. Bieg rozpoczął się o godzinie 18.00 na ulicy Reymonta. Uczestnicy biegli 1,5 kilometra ulicami Lelewela i Kopernika do mety, która znajdowała się na stadionie MOSiR. Tam też odbyło się wręczenie nagród i wspólne grillowanie.