Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

       Zakończenie roku szkolnego 2014/2015W dniu 26 czerwca 2015 roku o godzinie 900 zabrzmiał w naszej szkole ostatni dzwonek przed długo oczekiwanymi przez uczniów wakacjami. Pani Dyrektor Urszula Makowska w swoim przemówieniu podsumowała mijający rok szkolny i wspólnie z Panią Wicedyrektor Wiolettą Rybką i Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Ewą Sarbiewską wręczyła nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, pracę w wolontariacie i samorządzie uczniowskim. Nagrodzono również klasę z najwyższą średnią ocen ? kl. III Technikum Organizacji Reklamy oraz klasę z najwyższą frekwencją ? kl. I Technikum Organizacji Reklamy.

 

       W tym roku po raz pierwszy w nowej formie Dyrektor Szkoły wyróżnił ucznia odznaczającego się pracowitością i sumiennością w wykonywaniu obowiązków szkolnych a także najwyższą w szkole średnią ocen na świadectwie Nagrodą im. Jerzego Ciesielskiego ? Patrona Szkoły. Nagrodę tę otrzymał Witold Ilczak uczeń klasy III Technikum Informatycznego, uzyskując średnią ocen 5,36. Witold jest również po raz drugi kandydatem do Nagrody Prezesa Rady Ministrów.

       Po części artystycznej klasy wraz z wychowawcami udały się do sal lekcyjnych, gdzie odbyło się wręczanie świadectw.

       Zakończenie roku szkolnego przygotowały Panie Marlena Krystkiewicz i Joanna Szemplińska we współpracy z uczniami Kamilą Kurek, Agnieszką Wachowską, Bartoszem Lewandowskim, Patrykiem Grądzkim i Danielem Lewandowskim.

       Życzymy wszystkim udanych, słonecznych i bezpiecznych WAKACJI!!!