Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

32 rocznica ogłoszenia stanu wojennegoW związku z 32 rocznicą ogłoszenia stanu wojennego nasza szkoła wzięła udział w akcji zorganizowanej przez Instytut Pamięci Narodowej Zapal światełko wolności. 13 grudnia 2013 r. na dolnym korytarzu zapłonął znicz upamiętniający ofiary wprowadzenia stanu wojennego.

Przygotowaniami zajęli się uczniowie klasy I TOR: Natalia Giżyńska, Magdalena Kosek, Izabela Kwiatkowska i Andżelika Zaborowska oraz klasy III TI: Błażej Kucman i Arkadiusz Staśczak pod kierunkiem pani Anny Tupacz i pani Ewy Wiącek.