Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Quiz "Co wiesz o Mławie" W dniu 14 lutego 2014 r. po raz drugi w naszej szkole został przeprowadzony quiz "Co wiesz o Mławie?". W konkursie udział wzięło 7 drużyn reprezentujących klasy drugie i trzecie.

 

Zwycięzcami zostali:

  • - Julia Kamińska i Milena Waćkowska (klasa II TOR) - I miejsce
  • - Michalina Gorlewska i Karolina Milewska (klasa III LZa) - II miejsce
  • - Ewa Kownacka i Beata Łatka (klasa III LZa) - III miejsce
  • - Rafał Bedra i Patryk Kotkiewicz (klasa II TI) - III miejsce

Uczniowie wykazali się rozległą wiedzą. Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez p. Annę Tupacz i p. Ewę Wiącek.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.